1. pl

Katarzyna Bem-Kukulska

Na te Święta oraz Nowy Rok życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję że nadchodzący rok, będzie dla nas pełen radości, miłości, życzliwych ludzi i spokoju!

 

Jeżeli spodobał Ci się mój pomysł na kartkę oraz świąteczną tapetę, koniecznie daj mi znać w komantarzu - z chęcią w przyszłości przygotuję więcej tego typu postów! :)

Możesz również pobrać wzór w formie tapety na swój telefon!

Więcej wzorów w takiej formie znajdziesz na moim instagramie.

Przygotowałam ją w dwóch wersjach - o podstawowej wielkości oraz w formie drobniejszej (czterokrotnego powtórzenia). Oba pliki do pobrania są na kartce A4, na której mieszczą się dwie sztuki.

Możesz zatem wybrać, która wersja podoba Ci się bardziej!

23 grudnia 2020

Już jutro wigilia, rodzinny czas pełen ciepła, radości i miłości.

Życzę Wam, abyście mogli nieco odetchnąć, w spokojnej atmosferze - myśl,ę że to będzie niezwykle przydatne, szczególnie po atrakcjach, które zafundował nam 2020r.

W tym roku przygotowałam dla Was kartkę świąteczną, którą możecie pobrać, wydrukować, wypisać na niej parę ciepłych słów oraz dołączyć do prezentu.

Zawsze podobał mi się gest wysyłanych kartek świątecznych, szczególnie jeśli nie ma możliwości spotkać się z niektórymi osobami.

 

Poniżej możecie zobaczyć proces powstawania świątecznego wzoru, oraz pobrać wspomniane kartki i darmową tapetę na telefon!

 

 

 

Kartka świąteczna do pobrania

Pobierz

Pobierz

Pobierz

Wróć

Znajdziesz mnie również na: