Wyślij!
Wyślij!
Twoja wiadomość została wysłana!
Błąd! Wypełnij wszystkie pola!

Jak się zapisać?

Jeśli chcesz, abym wykonała dla Ciebie tatuaż, skontaktuj się ze mną pisząc na handpoke@bemuszenko.pl lub korzystając z poniższego formularza.

Rezerwacja terminu lub wzoru następuje dopiero po wpłaceniu zadatku.

  1. pl

Katarzyna Bem-Kukulska

Fashion

Wybrane realizacje:

Realizacje oraz wolne projekty możesz zobaczyć na moim Instagramie.

Q&A

Czy tatuaż boli?

Tak, natomiast stopień odczuwanego bólu zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest jego umiejscowienie na ciele. Jednymi z boleśniejszych miejsc są przykładowo żebra, obręcz biodrowa, wnętrza dłoni, kolana, łokcie i stopy. Wszystko jednak zależy od człowieka - każdy odczuwa ból inaczej.

 

Czy tatuaż wykonany metodą handpoke jest tak samo trwały jak ten wykonany za pomocą maszynki?

Tak - tusz wbijany jest na tą samą głębokość jak w przypadku maszynki. Taki tatuaż jest więc taki sam jeśli chodzi o trwałość. W niektórych miejscach poprzez posiadanie większej kontroli jest również większa szansa na to, że w takich miejscach jak wnętrze dłoni czy podbicie stóp będzie się mniej "wycierał".

 

Jak przygotować się do sesji tatuowania?

Przed tatuowaniem możesz zrobić parę rzeczy, które ułatwią sam proces:

- na parę dni przed możesz zrobić peeling danego miejsca, jednak uważaj żeby nie uszkodzić naskórka,

- na dzień przed sesją możesz również ogolić miejsce w którym wykonywany będzie tatuaż - jeśli jednak nie masz pewności, czy się nie zatniesz lepiej tego nie robić, ponieważ w miejscu zacięcia nie będzie możliwe wykonanie tatuażu, 

- pamiętaj również żeby się wyspać oraz zjeść porządny posiłek.

 

Czego nie robić przed tatuowaniem?

1. Nie zażywaj środków przeciwbólowych, nie smaruj również tatuowanego miejsca żadnymi maściami.

2. Na dzień przed nie spożywaj alkoholu lub innych środków, które mogą rozrzedzać krew.

3. Na parę dni przed sesją nie stosuj nowych kosmetyków w miejscu, w którym ma powstać tatuaż.

 

Jaki jest koszt wykonania tatuażu?

Cena każdego tatuażu ustalana jest indywidualnie. Wszystko zależy od jego wielkości oraz skomplikowania wzoru. 

Minimalny koszt wykonywanych przeze mnie tatuaży wynosi 300 zł. W cenę wchodzi przygotowanie projektu, materiały, wykonanie wzoru na skórze oraz ewentualne poprawki, które wykonuję do 3 miesięcy od sesji.

 

Czy wykonujesz projekty innych osób?

Nie. 

 

Na ile przed sesją dostanę projekt mojego tatuażu?

Wstępny projekt przesyłam na dzień lub dwa przed sesją. Finalny projekt jest ustalany w dniu wykonania, ze względu na to, że dopasowany zostaje do Twojego ciała.

 

Czy wykonujesz ten sam wzór wielokrotnie?

Nie. Każdy z wzorów jest unikatowy - dlatego możesz mieć pewność, że ten stworzony dla Ciebie nie będzie wykonywany przeze mnie ponownie. Jeśli wyjątkowo spodobał Ci się projekt, który został już zarezerwowany możesz podesłać mi go jako inspirację - stworzę projekt w podobnej stylistyce.

 

 

Tatuaż jako rytuał

Czym jest handpoke?

Tatuaże traktuję jako talizmany, które mają zdobić i wzmacniać ich posiadacza. Sam proces ma charakter rytuału.

W pracy tatuatorki najważniejszy jest dla mnie, aby doświadczenie tatuowania był dla przychodzących do mnie osób jak najbardziej komfortowe i pozytywne. Odbywa się więc ono w kameralnej i przyjaznej atmosferze.

W trakcie tatuowania jest przestrzeń zarówno na wzajemną rozmowę jak i na spędzenie tego czasu w ciszy lub przy nastrojowej muzyce.

Tatuując metodą hand poke tusz wbijany jest pod skórę ręcznie, przy pomocy samej igły. Oznacza to, że w całym procesie nie używa się maszynki. Metoda ta jest zazwyczaj mniej bolesna niż przy użyciu maszynki, trwa jednak nieco dłużej. Ból jest jednak kwestią bardzo indywidualną - każde ciało jest inne. 

Technika ta pozwala też na większą kontrolę w trakcie pracy. W porównaniu do tych wykonanych maszynką, tatuaże łatwiej i szybciej się goją.

Handpoke jest tradycyjną metodą tatuowania, która wykorzystywana była w wielu kulturach - w Japonii, na Bałkanach oraz na terenach Afryki.  

Marzysz o ornamentalnym tatuażu?

Chciał_abyś aby niósł on symboliczne znaczenie?

 

Jeśli tak, wykonywane przeze mnie tatuaże

będą idealne dla Ciebie!

 

Tatuaże traktuję jak talizmany - chciałabym aby poprzez swoją formę i znaczenie dodawały mocy ich posiadaczom. Dlatego też każdy projekt personalizuję pod względem symboliki i dobieram kompozycyjnie do wybranego miejsca na ciele.

Tatuaż Handpoke 

Znajdziesz mnie również na: